Nový úsmev

V dnešnej dobe je už nevyhnutnosťou pre každého z nás mať zdravé a krásne zuby. Naše zuby sú ako naša vizitka, preto z estetického hľadiska je nesmierne dôležitý vzhľad a celková estetika zubov. Ak Vám príroda nenadelila úplne rovné, krásne a biele zuby, nezúfajte, my v Implant Center Vám vieme pomôcť.


Korunky

Estetickým defektom je aj to, keď je poškodená taká časť zubu, ktorú nie je možné efektívne ošetriť klasickou plombou alebo je potrebné úplné nahradenie chýbajúceho zubu. Zubné korunky sa osádzajú na zuby, ktorých štruktúra je narušená mechanickým poškodením, na ochranu oslabených zubov alebo na zuby, v ktorých po opakovanom odvŕtavaní pri plombovaní nezostal dostatok pôvodnej zubnej hmoty. Pokiaľ korunka nahradzuje celý zub, musia byť pripevnené mostíkom na susedné zuby. Nevýhodou mostíka je však skutočnosť, že pred jeho osadením musí byť upravený tvar (tzn. musí byť obrúsené) aj okolité zuby, ktoré môžu inak byť úplne zdravé.

Implantáty

Implantát je náhradou chýbajúceho koreňa zuba. Predstavuje trvalé, dokonalé funkčné a estetické riešenie. Používa sa vtedy, keď prišlo ku strate celého zubu. Implantát má životnosť niekoľko desiatok rokov.


Objednajte sa

Objednať sa môžete telefonicky na telefónnom čísle 0908 060 221 alebo cez objednávkový formulár.

logo

Stomatologická ambulancia Implant Center v Košiciach

Copyright © 2024 Implant Center. DENTAL CENTER KOŠICE s.r.o.